روش های ارسال کتاب

شیوه ارسال کتاب (ها):

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند (بازه زمانی 21 تا 31 شهریور 95 (زمان رونمایی از کتاب جدید فراگستر)، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

  1. ارسال از طریق پست سفارشی (در تهران و شهرستان)

   در صورت انتخاب این گزینه هنگام سفارش محصول، 5000 تومان هزینه ارسال به رسید خرید اینترنتی شما اضافه خواهد شد.

   تمام سفارشات در روزهای زوج (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه) قبل از ظهر از طریق پست سفارشی ارسال می شود و زمان دریافت کتابها برای ساکنین تهران حداکثر 48 ساعت و برای ساکنین شهرستان حداکثر 4 روز  پس از ارسال خواهد بود.

    دوستان تهرانی در صورت تمایل به دریافت سریعتر کتاب میتوانند با شماره 42623-021 داخلی 4 تماس حاصل نمایند.

  2. تحویل کتاب بصورت حضوری در محل فراگستر

   در صورتی که خریداری علاقمند به دریافت حضوری کتاب داشته باشد، میتواند کتاب را بصورت اینترنتی خریداری و سپس برای تحویل حضوری کتاب، قبل از حضور در محل، با تلفن 42623-021 داخلی 4 هماهنگی های لازم را انجام دهد.

   اگر خریداری به هرعلت نتواند کتاب را بصورت اینترنتی خریداری کند میتواند با حضور در محل فراگستر، نسبت به خرید و تحویل کتاب اقدام نماید. گفتنی است در این حالت امکان استفاده از تخفیف و ارائه صورتحساب خرید امکان پذیر نمی باشد. 

    آدرس محل دریافت حضوری کتاب: تهران، خیابان مطهری، خیابان کوه نور، خیابان هفتم، پلاک 11، ساختمان فراگستر (فقط روزهای کاری (از شنبه تا چهارشنبه) از ساعت 8:30 الی 17:30) – قبل از حضور در محل حتما با شماره 42623-021 داخلی 4 تماس حاصل نمایید

   انتخاب این گزینه برای افرادی که در مرکز شهر قرار دارند و میخواهند کتاب بصورت رایگان و سریعتر به دستشان برسد، گزینه مناسبی است.